Visata-atsiveria2

Visata atsiveria tau

Tai labai įdomus, netradicinis kursas, stiprus energetiškai, tačiau lengva išmokti jame esančias praktikas.

Jame patirsite: energetinius suaktyvinimus, sąmoningo sapnavimo praktiką, energetinį bendravimą tarpusavyje – išbandysite tikrų tikriausią telepatiją! O taip pat domėsimės šviesos kalba (light language), išmoksite užmegzti ryšį su Plejados ir kitomis šviesos esybėmis, kosminėmis sąmonėmis

Kursas skirtas visiems norintiems suprasti Visatą giliau,
lavinti energetinius sugebėjimus.

Tvarkaraštis

Nors grupė jau prasidėjo, bet dar galite prisijungti, jeigu yra stiprus impulsas!

Nauja grupė Kaune ir internetu – nuo 2022 spalio 8 d.

Spalio 8, 22, 29, lapkričio 12 d. – nuo 13:00

Kurso trukmė – vienas mėnuo
Užsiėmimuose galima dalyvauti ir internetu, ir gyvai.

Visi užsiėmimai turės savo įrašą, kurį galėsite pažiūrėti vėliau, jeigu tą dieną negalėsite sudalyvauti.
Užsiėmimuose dalyvauti galėsite jungdamiesi internetu, Zoom programos pagalba.

Šis kursas padės dar labiau pagilinti intuiciją, išplėsti pajautimus. Jame susipažinsite su įvairiais gerųjų esybių (angelų ir kitų) energetiniais dažniais, mokinsimės prisiderinti savuosius, kad pajaustume ką su mumis kalba, priimtume ir mokintumėmės.

Savaime suprantama ne viskas iškart. Kartais kaip kam pavyksta ir per vieną dieną atsiverti ir išgirsti ką mums kalba angelai ir sielų vedliai. Bet dažniausiai užtrunkame, kol susideriname savo “techniką” – kūną :).

Mielai jums padėsiu šiame susiderinime su savimi, su savo sielų vedliais, angelų ir kitų gerųjų šviesos esybių energijomis. Aš, Vygandas, jau seniai praktikuoju buvimą su jais ryšyje, nuolatos ko nors naujo iš jų išmokstu, ir dalinuosi su jumis.

Kurse gali dalyvauti kiekvienas, tačiau tam kad jums sektųsi lengviau ir būtų malonu mokytis yra svarbi dalis – pageidautina jau šiek tiek gebėti justi energijas.

Bet jeigu praktikose, meditacijose, Reiki užsiėmime nepajaučia kūnas virpesio, energijos vibracijų – ne bėda, kviečiu į kitą, paprastesnį Ekstrasensorikos pagrindų kursą. Jame startuoja visi mūsų ekstrasensorikos “raumenys” 🙂

Ką duoda, paklausite manęs, šis darbas su Visatos dažniais? Prisijungdami prie savo aukštesniojo Aš, atskirdami kur yra mes, kur sielos vedlio žinutės, sustipriname save. Tai padeda mums pasitikėti savimi, pasikliauti savo jėgomis.

Taip pat kaip ir dirbant su kitais aukštais dažniais, lavėja mūsų energetiniai gebėjimai, galime gauti (jeigu sutinkame atsiverti ir priimti) iš mūsų šviesos padėjėjų – paspartinimus, gydymus, atsakymus. 

Ir galų gale, treniruosimės bendrauti energetiniu ryšiu netgi vieni su kitais – pati tikriausia telepatija! Tai pilnai įmanoma įvaldžius savo energijas ir supratus kad esi Amžina Siela, Dievo dalis, nedaloma esybė. Tas atradimas taip stipriai išlaisvina – dar daugiau laisvės kurti.

Viso to dėka – padėti sau tapti geriausia savo paties inkarnacijos versija, pilniau įgyvendinti sielos misiją Žemėje.

KURSO TURINYS

 • Energetinis suaktyvinimas

  • Energetiniai perdavimai jums iš manęs iš iš šviesos vedlių
  • Susipažinimas glaustai su bendrais Visatos principais
 • Sąmoningas sapnavimas, savo lauko ir valios stiprinimas

  • Sąmoningo sapnavimo praktika
  • Empatijos lauko stabilizavimo praktika (savarankiškumui ir mažesnei emocijų įtakai iš kitų žmonių)
  • Susijungimo su savo Aukštesniuoju Aš ir Aukštesniojo Aš chanelinimas meditacija
 • Visatos dažniai, šviesos esybės

  • Temos – laiko, erdvės struktūra ir pajautimo praktika
  • Treniruosimės susiderinti save ir “išgirsti”, pajausti – Bashar, Pleadians, arkangelus, ir kitų gerųjų esybių energines vibracijas
  • Temos – Astralinės kelionės sąmoningo sapnavimo metu, gebėjimas nemiegant matyti vizijas, pajausti energijų srautą
 • Energetinis ryšys, komunikacija, perdavimai

  • Tai labai įdomi tema – patyrinėsime bendravimą energetiniu ryšiu su šviesos būtybėmis ir kosminėmis sąmonėmis,
  • Praktikuosime pajausti ir bendraut vienas su kitu energetiniu ryšiu – pati tikriausia telepatija!
  • Gydančiosios energijos priėmimo iš Visatos ir siuntimo kitam dalyviui praktika
 • Šviesos kalba kaip energetinio perdavimo rūšis

  • Šviesos kalbos klausymas, aptarimas kas ką jaučia

Mokymus sudaro:

 • Savarankiškos praktikos ir užsiėmimai grupėje
 • Grupę sudaro jauki, dvasiškai tobulėjančių žmonių draugija
 • Asmeniniai patarimai, mokytojo įžvalgos
 • Taip pat moderni ir patogi internetinė mokymosi aplinka, kurioje patogu žymėtis atliktas užduotis, stebėti kurso eigą, atsisiųsti papildomą medžiagą
 • Video medžiaga
 • Pokalbio grupė bendravimui
 • Sertifikatas patvirtinantis įgytą patirtį

Kurso trukmė – 1 mėn.

Mokydamiesi treniruosimės praktiškai, gilinsime jutimus, gausime energetinių perdavimų, patarimų, rekomendacijų. Mokymosi metu paprastai daug kas išjuda ir asmeniniame gyvenime, kas anksčiau buvo sąstingyje. Mokydamiesi taip pat turime nuostabią galimybę išgirsti kaip sekasi mūsų kolegoms, bendrauti.


Video ir medžiaga ir trumpi, aiškūs tekstai

Aiškiai paruošta, struktūruota video medžiaga iš kurių lengva ir įdomu mokintis


4 praktiniai užsiėmimai gyvai ir internetu

Grupės meditacijos, praktinės užduotys, aptarimas


Mokytojo vedimas kurso metu

Asmeniniai patarimai mokantis jausti energijas

Energetinis poveikis

Šis kursas gali stipriai pakeisti gyvenimo tėkmę į gerą pusę, pakeldamas vibraciją, suteikdamas naujų žinių, išlavindamas ekstrasensorinis įgūdžius


Messenger grupė bendravimui

Bendrauti tarpusavyje ir užduoti klausimus

Patogi kurso aplinka, prieinamumas

Sekti eigą, žymėtis progresą, atlikti užduotis. Seminarų vaizdo įrašai ir kita medžiaga – prieinama ir kurso metu ir jį pabaigus

 

Dalyviai apie kursą

Esu labai dėkinga Vygandui ir visiems šio kurso dalyviams už daugybę dovanų ir suvokimų, kuriuos gavau. Nors prie grupės prisijungiau jau įpusėjus praktikoms, tačiau buvau priimta su didele meile ir šiluma, gavau daug palaikymo, teorinių ir praktinių patarimų, kaip pačiu lengviausiu keliu paleisti tai, kas nereikalinga, ir atsiduoti šviesai, nuo kurios buvau kurį laiką atsiribojusi.

Dabar, jau besibaigiant kursui, galiu tik pasidžiaugti dalykais, kuriuos atradau bei atsisveikinti su labai daug neigiamų aspektų, prie kurių buvau prisirišusi. Po ilgo laiko nežinios ir blaškymosi pagaliau pajutau vidinę ramybę, pakylėjimą kasdienybėje ir besąlyginę meilę. Pagaliau patikėjau, kad viskas įmanoma, jeigu nori ir veiki ta linkme.

Visas pasaulis tapo tarsi mano vidaus atspindžiu: pradėjau gauti įvairias žinutes ženklais kasdieninėse situacijoje ir ypač ryškiai bei tiesiogiai žinutės pradėjo ateiti sapnuose, astrale. Praktinių užsiėmimų metu pajaučiau ryšį su kitomis šviesos būtybėmis, jutau tai ne tik užplūstančiu nenusakomu pakilumo jausmu, meile, kuri neapibrėžiama jokiomis sąvokomis, bet ir fiziniu kūnu-neįmanoma žodžiais nusakyti fizinio kūno potyrių, kuriuos akivaizdžiai jauti vien tik būdamas šios grupės dalimi. Taip pat pajutau atsivėrusius gebėjimus: rankose pradėjau jausti šilumą, vien pagalvojusi, jau galiu susijungti su savo aukštesniuoju aš ir gauti reikiamus atsakymus, ištikus netikėtai situacijai ar besijaučiant pasimetusiai. Nežvelgiant į visus paprastam žmogui neįtikimai skambančius argumentus, didžiausias pokytis įvyksta viduje-jaučiu ramybę, vidinę darną ir viską gebu stebėti, neįsitraukdama į gyvenimo dramas. Tapau stabilesnė ir pagaliau pajutau, kad turiu galią valdyti tai, kaip jaučiuosi. Atėjęs suvokimas, kad tik pati esu atsakinga už savo pasaulį ir viską, kas jame vyksta, mane išlaisvino iš pasikartojančių situacijų, nereikalingos kaltės, graužaties ar kaltų ieškojimo. Tas laisvės ir pakilumo jausmas yra neprilygstamas!

Labai rekomenduoju šiuos kursus, nes Vygandas Šimkus ne tik labai profesionalus ir dvasinius dalykus išmanantis dvasinių praktikų vadovas, bet taip pat labai šilta, palaikanti bei atjaučianti, šviesą žemėje skleidžianti būtybė.

Jeigu norite surasti kelią į save ir pagaliau pajusti ramybę bei pakylėjimą – šis kursas būtent Jums ir apie jus!

Gintarė D.

Vygandas Šimkus


Vygandas Šimkus (41)

Dirbu su energetika virš 7 metų, vedu ekstrasensorikos mokymus, “channelinu” sielos vedlius. Mokau atsiverti ir išmokti jausti ekstrasensorines energijas, taip pat vedu runų, Taro mokymus, Lila žaidimą ir mokau vesti kitus, padedu išmokti intuityviai konsultuoti ir teikti energetinę pagalbą. Esu ir Reiki meistras, turiu ir Theta Healing bei kitų gydančiųjų praktikų patirties.

 • Darbas su sielos vedliais, kontaktavimas (chanelling),
 • Bioenergetikos sertifikatas,
 • Runų meistro sertifikatas,
 • Reiki energetinio gydymo meistras, III pakopa,
 • Theta Healing gydymo sertifikatas,
 • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
 • Leela praktikos inicijuotasis vedėjas, mokytojas Omkar,
 • Sociologijos aukštasis išsilavinimas

Esu prisilietusi prie įvairių mokytojų ir jų mokymų. Vygandas yra tas, kurį rekomenduoju visiems. Baigiau keturis jo kursus ir visuose visada gavau daugiau nei tikėjausi ar buvo žadėta. Kursų medžiagą naudoju visada, kai tik prireikia. Tai tarsi pagalbos šaltinis, kai prireikia. Vygando vedimas padėjo nurimti, išsiplėsti ir atrasti save iš naujo. Išmokti ekstrasensorikos pagrindai su kiekvienu kursu stiprėja ir atskleidžia vis daugiau patyrimų ir savęs pažinimo sluoksnių. Vygando paprastumas, nuoširdumas ir atvirumas suteikia pasitikėjimo. Džiaugiuosi sutikusi šią sielą savo kelyje ir tikiuosi dar kurį laiką eiti greta.

Sigita

 

Dalyvių atsiliepimai iš ankstesnio Ekstrasensorikos pagrindų kurso

Šis kursas davė labai daug. Jau vien tuo, kad tai buvo mano kryptingos kelionės pradžia. Kelionės, kuria dabar jau einu pati. Iki tol nemažai skaičiau, domėjausi, tačiau šie užsiėmimai man suveikė kaip koncentruotas impulsas:) nes vien teorinės žinios nelabai ką šioje srityje keičia… Ypatingai naudinga man, kaip pati jaučiu, buvo praktika, bendros meditacijos. Stipru. Ir apskritai, mano suvokimas pradėjo plėstis, dėl to atsirado daugiau drąsos, pasitikėjimo Visata. Pradėjau girdėti save, tapau gerokai sąmoningesnė. Žodžiu, labai rekomenduoju visiems tieks, kurie jaučia trauką, bet nežino, nuo ko pradėti:)

Lina L. 

Bioenergetikos mokymai ir kitos praktikos kartu su Vygandu buvo nepaprasta kelionė (o gal jos pradžia?) į save ir į kitą, subtilų pasaulį, kuri visiškai pakeitė ir vidinį, ir išorinį mano gyvenimą. Lyg sapnas liko prieš mokymus lydėjusi būsena, kai ryte nenorėdavau atsimerkti ir neviltyje prastumti dar vieną dieną – dabar rytais mane pasitinka neapsakomo džiaugsmo, dėkingumo ir meilės gyvenimui pliūpsnis. Tai buvo daug daugiau, daug giliau nei vien teorija ir praktika, tai pajautimas aukštesnių energijų, tai vedimas asmenybės, kuri tartum paliečia sielą ir pripildo vien buvimu šalia. Gera būti. 
Esu sužavėta profesionalumo labai paprastai ir žemiškai paaiškinti nežemiškus dalykus ir pritaikyti konkretaus žmogaus suvokimui. 
Begalinis Ačiū Visatai už šią dovaną, Ačiū Vygandai, Tu keiti gyvenimus!

Laura J. 

Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau šiuose mokymuose, sužinojau daug įdomių dalykų, o svarbiausia – turėjau galimybę labiau pažinti save. Šie mokymai man tapo impulsu dar labiau keisti gyvenimo kryptį. Padėjo suvokti, kas man teikia džiaugsmą, o kas stabdo. Jau po pirmos mokymų dienos, atsirado daugiau meilės ir sąmoningumo atliekant kasdieninius darbus. Esu dėkinga Vygandui už įkvėpimą, palaikymą ir žinias!

Roberta 

Po šių mokymų supranti, kad tai tik kelio pradžia. Įdomaus, nuolat stebinančio, padedančio pažinti save ir kitus, skatinančio ieškoti, suprasti, priimti daug dalykų paprasčiau kelio. Jauki, maloni mokymų atmosfera suteikia galimybę pasinerti į atsiveriančius pojūčius. Programa sudaryta taip, kad kiekvienas naujas įgūdis vestų į atradimą ir pažinimą. Šiuo metu galiu daug geriau suprasti kas vyksta mano gyvenime, kodėl vienaip ar kitaip elgiasi žmonės, kokia aplinka mus supa ir kaip viskas kas vyksta turi reikšmę. Palengvino požiūrį į problemas, kai supratau, kad tai tik gyvenime dar neišmoktos pamokos. Iš esmės mokymai padėjo jausti ir dar geriau viską suprasti bei atvėrė nuostabias galimybes nuolatiniam tobulėjimui ir augimui. Tai buvo gyvenimo patirtis, kuri man buvo didžiausia dovana mano gyvenimo kelyje. Jei jaučiate, kad sinergizuoja bandykite gal tai bus Jūsų kelio pradžia. Nuoširdžiai ačiū Vygandui, kuris tapo mano pirmuoju mokytoju ir suteikė tvirtą pagrindą tiek žinių tiek įgūdžių bei stiprų palaikymą.

Aistė R.

Tai, ką patyrėme Vygando mokymuose-praktikose, buvo be galo įdomu, nors tuo pačiu ir paslaptinga, mįslinga. Praktikų metu laikas tarsi sustodavo, o gal net užsipildydavo mumyse glūdinčia ramuma, darna, kurios būdavo sumaniai pažadinamos, atveriamos. Patikėjau dar kartą tuo, ką nuolatos jaučiau, padėjo Vygando tvirtas ir konkretus patarimas, reiklus žvilgsnis bet kuriuo momentu „susiimti”, „sugrįžti į save” ar surasti savąjį „aš”. Kiekvienas užsiėmimas buvo vis kitoks. Kiekvieną kartą ir jaučiausi kitaip, patyriau kitaip, atradau vis daugiau ir daugiau, o svarbiausia, kad tame tarpe, tuo laiku buvo g e r a. Šiandien galiu sau pasakyti: neuždaryk, o atrakink vidinę „šviesą”, atverk plačiau, drąsiau vartus į Šviesos Amžinąjį Šaltinį, pasitikėk ir neužmiršk. Ačiū Vygandui, kuris parodė kaip surasti tą kelią, kuriuo dabar jau taip gera eit.

Aušrinė

Bioenergetikos kursai – šių kursų metu atradau ir perkūriau save iš naujo. Vystėsi supratimas, savęs ir savo aplinkos, galimybių suvokimas. Stipriai plėtėsi požiūris į aplinką, bei save. Atradau daug savo nuostabių anksčiau nenaudotų savybių. Mes kiekvienas unikalus, mokymų metu pasijunta kiekvieno unikalumas, silpnosios ir stipriosios pusės, bet ir sąveika su supančia aplinka. Kursai buvo vienas geriausių gyvenimo sprendimų man, mano keliui.

Rasa

Kurso kaina

Dalyvavimas apmokamas arba vienu sykiu arba daliniais mokėjimais (yra galimybė pasirinkti 2,3,6 mokėjimus). Mokėjimo periodiškumas – po įmoką kas mėnesį.
Kurso trukmė 1 mėnuo. Jį pabaigus, kurso medžiaga išlieka ir toliau prieinama.
Kursų pabaigoje išduodamas sertifikatas.
 

6x   65 Eur /mėn.


6 mokėjimais

3x   130 Eur /mėn.


3 mokėjimais

390 Eur


Atsiskaitant vienu kartu

Pinigų gražinimo garantija

Visus mokymų dalyvius myliu ir stengiuosi, kad besimokydami patirtų džiaugsmą, stiprėtų ir augtų. Tačiau jeigu dalyvavus kurse, nepajautėte naudos, jums paprašius pinigus gražinsiu.

 

 

Vilnius Bio2 2021

Taip pat pradėti susipažinimą su energijomis ir lavinti jutimus galite šiuose kursuose:

Geriausiai tinka pradedantiesiems -ekstrasensorinių gebėjimų savyje suaktyvinimas, gebėjimo justi energijas lavinimas, pažinti savo ir pajausti kito žmogaus emocines būsenas, kristalų energijos pažinimas ir kt.

Augimas Išsilaisvinusiai sielai

Labai praktinis kursas savęs pažinimui ir išsilaisvinimui iš ego pančių. Labai tinka jau užsiimančiam sąmoningumu ieškotojui. Žingsnis į nuostabų rytojų.

D.U.K. klausimai

 • Deja prieš tai reikia atverti jutimus, jausti energetinius virpesius. To galite išmokti savarankiškai arba Ekstrasensorikos pagrindų kursas padės juos lavinti.

kurso-aplinka

Mokymų metu naudosime šią, labai šaunią kurso aplinką. Joje lengva žymėtis kurso eigą, rasti reikalingą medžiagą.

Jeigu jau užsiregistravote

Kol laukiate kursų pradžios, galite pradėti ruoštis savarankiškai. Tam rekomenduotinos praktikos ir knygos yra pateikiamos čia

Mokymosi aplinka kurso dalyviams