Taro kursas - hor min

Nauja grupė – 2023 m. pavasarį

Internetu ir gyvai Kaune

Visi užsiėmimai turės savo įrašą, kurį galėsite pažiūrėti vėliau, jeigu tą dieną negalėsite sudalyvauti. Taip pat galėsite sudalyvauti su kita grupe esant galimybei. Užsiėmimuose dalyvauti galėsite jungdamiesi internetu, Zoom programos dėka.

Rugpjūčio 17 d.
Įvadinis užsiėmimas, susipažinimas, kurso pristatymas
Rugpjūčio 24 d.
Bendra Taro ir runų grupių praktika
Rugsėjo 7 d.
Klausimų ir atsakymų užsiėmimas
Rugsėjo 14 d.
Bendra Taro ir runų grupių praktika
Spalio 5 d.
Klausimų ir atsakymų ir baigiamasis užsiėmimas
Užsiėmimų pradžia 18:30
Kurso trukmė  ~1.5 mėn.

Kursas su išjautimo lavinimu ir sielos vedlių ryšiu, pagalba

Šiuose Taro mokymuose išmoksite pagrindų, Taro kortų skaitymo, reikšmių, mokinsimės dėlioti kortas sau ir kitiems, taisyklingai užduoti klausimus ir interpretuosime gaunamus atsakymus.

Siekiantiems suprasti karminius ryšius, sielos misijas, palengvinti augimo Žemėje procesą, išmokti ir sužinoti

Su Taro dirbu jau eilę metų, atsakydamas sau į svarbius klausimus ir pasirinkimus, konsultuodamas klientus, padėdamas žmonėms susipažinti su jų sielos užduotimis, atverdamas ryšį su sielos vedliais.

Taro juokaudamas vadinu išmaniuoju telefonu – tai komunikacijos, ryšio prietaisas su tavuoju brangiu sielos vedliu. Bet galima kreiptis ir į kito žmogaus sielos vedlį arba į savo Aukštesnįjį Aš. Šiuos būdus kreiptis aptarsime mokymosi metu.

Taro tai tikrai ne jokia juoda magija, tai autentiškas grynas instrumentas, neutralus savo paskirtimi. Kaip ir švytuoklė, runos, kauliuko ritimas Liloje, virgulės naudojimas ir kiti. Naudojimasis Taro instrumentu išgrynina mūsų pajautimus, treniruoja mus atskirti kas yra tikra. Laviname ir save, stiprėja energetiniai jutimai.

Taro naudosimės tik šviesiais tikslais, padėdami augti sau ir kitiems.

Praktinis kursas

Kursas ne vien teorinis, visada siekiu, kad mokydamasis žmogus žinias pritaikytų sau ir jeigu norės savo artimiesiems padėtų jomis. Kurso eigoje pateiksiu nemažai praktinių pavyzdžių, trauksime kortas vieni kitiems, interpretuosime gaunamus atsakymus. Tokiu būdu mokytis ir įgauti naujų įgūdžių yra įdomu ir labai naudinga!

Skirtas visiems

Šis kursas skirtas visiems norintiems atverti gylį į pokalbius su sielos vedliu, su intucija. Šį kursą sukūriau taip, kad Taro išmokti gali ir žmogus iki tol visai nesusidūręs su energetika ar kitomis kortų, runų sistemomis. Mums visiškai pakanka išmoktų žinių ir intuicijos padedami sudedame gaunamus Taro atsakymus į kasdieniškai suprantamas žinutes. 

Programa sudaryta taip, kad bet kuris pradedantysis sugebėtų atsiverti Taro instrumento žinioms, pasinaudoti jo suteikiama nauda. Pradėsime nuo to kas yra Taro, ką reiškia kiekviena korta, kokia apverstos kortos reikšmė, ir palengva judėsime gilyn – mokinsimės dėlioti kortas sau ir draugams.

Nuostabu tai, kad tavo gautus atsakymus patikrinti galės ir bet kas kitas. Jeigu nesiekiam pataikaut savajam ego (norams) – atsakymai ateina tikri ir vedantys į priekį.

Skirta ir online mokymuisi

Kursas pritaikytas tiek ir online mokymuisi, tiek ir gyvam dalyvavimui.

Išmoksite:

 • Kas yra Taro kortų instrumentas ir kaip juo naudotis
 • Išsklaidyti abejones ar tai ką jaučiu yra nuojauta ar tik baimė
 • Kokia yra kiekvienos kortos reikšmė
 • Kokia yra kiekvienos apverstos kortos reikšmė
 • Sielos vedlio žinutė
 • Didieji arkanai ir mažieji arkanai
 • Kokios yra mažųjų arkanų simbolių rūšys – Wands (Lazdos), Swords (Kardai), Pentacles (Monetos), Cups (Taurės)
 • Dėlionės paprastiems klausimams
 • Dėlionės santykiams
 • Dėlionės darbo temomis
 • Dėlionės emociniams barjerams atpažinti ir sprendimo kryptims
 • Dėlionės karminiams uždaviniams atpažinti ir reikalingus veiksmus jiems
 • Mokindamiesi rasite atsakymus į daug asmeninių klausimų
 • Įgysite sertifikatą patvirtinantį įgytas žinias ir gebėjimus
 • Maloniai praleisite laiką bendraminčių kompanijoje!


4+ praktiniai užsiėmimai

Kurso trukmė ~1.5 mėn., praktikos Taro grupėje ir papildomos praktikos grupėse su runų studentais

Video paskaitos kiekvienai kortai, dėlionės, praktiniai patarimai

Lengvai suprantami video įrašai kortų reikšmėms, dėliojimo būdams, įvairūs dėliojimo atvejai su tikrais pavyzdžiais. Aprašymus ruošiau taip, kad būtų aišku ir malonu mokintis.

Klijuojami lipdukai kortoms ir online reikšmės telefone

Kuomet reikia tik reikšmės – patogu ir lengva surasti telefone, o mokymosi lipdukus užklijuosite ant savo išsirinktos Taro kaladės kortų.

Messenger grupės bendravimui

Bendrauti tarpusavyje ir užduoti klausimus

Patogi kurso aplinka

Sekti eigą, žymėtis progresą, atlikti užduotis

Prieinamumas

Seminarų vaizdo įrašai ir kita medžiaga – prieinama ir kurso metu ir vėliau.

1 Paskaita iš kurso

Šioje paskaitoje kalbu kuo ypatingas ir gražus šis darbas su sielos vedliais, kuo jis skirtųsi, jeigu sakykime dirbtume su dvasiomis.

Taro dėlionės pavyzdys

Šiame pavyzdyje moteris klausia “Man svarbi šeima, koks mano tolimesnis likimas?”, atsakymo kreipiamės į moters sielos vedlį, jo perduodamos žinutės transliuojasi per Taro simbolius. Vadovaudamasis vidiniu ryšiu su Taro energetika ir su sielos vedliu, atsakau į jos klausimą sudarydamas dėlionę Taro kortomis.

Vygandas Šimkus


Vygandas Šimkus (41)

Dirbu su energetika virš 7 metų, vedu ekstrasensorikos mokymus, “channelinu” sielos vedlius. Mokau atsiverti ir išmokti jausti ekstrasensorines energijas, taip pat vedu runų, Taro mokymus, Lila žaidimą ir mokau vesti kitus, padedu išmokti intuityviai konsultuoti ir teikti energetinę pagalbą. Esu ir Reiki meistras, turiu ir Theta Healing bei kitų gydančiųjų praktikų patirties.

 • Darbas su sielos vedliais, kontaktavimas (chanelling),
 • Bioenergetikos sertifikatas,
 • Runų meistro sertifikatas,
 • Reiki energetinio gydymo meistras, III pakopa,
 • Theta Healing gydymo sertifikatas,
 • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
 • Leela praktikos inicijuotasis vedėjas, mokytojas Omkar,
 • Sociologijos aukštasis išsilavinimas

Atsiliepimai

Mano pažintis su Taro prasidėjo gana senai, tačiau šis kursas buvo pirmasis žingsnis į šių kortų gilesnį pažinimą ir pajutimą. Apskritai Taro kortos man yra puikus įrankis tiek kasdienybėje, pamatyti savo atspindį kortose, sprendžiant asmenines dilemas, tiek darbe, konsultuojant klientus, rasti jiems tinkamus sprendimus.

Vygando organizuojamas kursas atvėrė dar didesnį kortų gylį, padėjo išmokti pajusti kortas ir jų reikšmes intuityviai ir dar geriau per tai girdėti savo vidų. O ir pats mokymosi procesas buvo labai įdomus, žaismingas ir nenuobodus, o Vygandas pateikdavo informaciją kūrybiškai ir kiekvienam kurso dalyviui suprantamiausiu būdu.

Ir internetinė mokymosi erdvė yra nuostabi, visa informacija sudėta aiškiai, labai patogu naudotis kurso medžiaga, mokytis, kad ir kur bebūtum. Esu labai patenkinta šiuo kursu ir jame gauta patirtimi, kurią dabar su didesniu malonumu ir gyliu, galiu naudoti tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime ❤️

Aušra V.

Man Taro sistema yra mokytojas, patarėjas, kuris visada po ranka, padeda ugdyti platesnį matymą apie gyvenimo dėsnius ir intuiciją. Per mokymus sužinojau, kad visa informacija jau yra, tik reikia mokėti ją perskaityti, išjausti ir Taro yra vienas iš įrankių. Mokytis buvo labai lengva, mokytojo Vygando pateikta informacija yra trumpa ir aiški, lengvai prieinama. Jis labai prajaučia grupę ir pritaiko mokymo ritmą ir informaciją pagal tai. Rekomenduoju visiems, kuriuos traukia Taro pasaulis 🙂

Simona B.

Mokytojas puikiai pateikia medžiagą, pasidalina visomis “paslaptimis”, dėliojimo būdais ir kt., viskas aišku, sisteminga ir informatyvu. Belieka tam atsiverti ir pradėti dėlioti😊 Man tai puikus įrankis bendrauti su savo sielos gidais. Esu dėkinga ❤️

Ugnė G.

Taro mokymai buvo dar vienas smagus nuotykis savęs pažinimo kelionėje. Nelengvas, bet daug pasitenkinimo teikiantis procesas. Be Vygando draugiško peties, šmaikštaus žodžio bei naudingų patarimų ši kelionė būtų daug sunkesnė 🙏

Renata S.

Šie mokymai, tai tarsi kompasas vedantis per įvairias gyvenimo situacijas, sprendimus, nors mokymų metu reikia įsisavinti gan nemažai informacijos, tačiau rezultatas atperka viską. Aiškumas, paprastumas ir supratimas aplanko po šių kursų.

Saulius I.

Esu labai patenkina taro mokymais, nes galima mokytis iš man patogios vietos. Pati informacija yra suprantamai pateikta, jog galima greitai įsiminti reikšmes.

Labai stebiuosi, jog mokantis taro man vyksta transformacija. Net neužduodant klausimų, gaunu atsakymus iš praeities kur klydau – tiesiog per kortos energetiką. Daug suvokimų, išjautimų davė šis kursas. 🙂
Dėkoju už vedimą ❤️

Edita K.

Kurso kaina

Jūsų patogumui atsiskaityti galima tiek vienu kartu, tiek dalimis.
Esant sunkioms sąlygoms, galime suplanuoti išskaidymą mažesnėmis dalimis arba atidėjimą, parašykite žinute ir sutarsime, tikrai ne problema.

3x   117 Eur / mėn.


Trimis mokėjimais, trijų mėn. eigoje

350 Eur


Atsiskaitant vienu kartu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D.U.K. klausimai

 • Mokindamiesi naudosime klasikinį Rider-Waite rinkinį, kortas įsigysite atskirai. Gyvo susitikimo metu galėsite įsigyti ir iš manęs, tačiau kas studijuojate nuotoliu – rekomenduoju užsisakyti tiesiogiai iš el. knygyno, taip sutaupysite lėšų siuntimui.

  > Plačiau kokias kortas naudosite ir kur jas įsigyti galite rasti šioje nuorodoje

kurso-aplinka

Mokymų metu žinių ir eigos susisteminimui, savipagalbai naudosime tvarkingą, specialiai paruoštą internetinę aplinką. Ji labai papildys gyvus susitikimus, joje lengva žymėtis kurso eigą, žiūrėti video medžiagą.

Jeigu jau užsiregistravote

Kol laukiate kursų pradžios, galite įsigyti kortas su kuriomis mokinsitės.

Mokymosi aplinka kurso dalyviams