taro plius

Nauja grupė – nuo 2022 gruodžio 6 d.!

Kursas vyks ir internetu, ir gyvai Kaune:

 • Gruodžio 6 d.  18:30-21:00
 • Gruodžio 13 d.  18:30-21:00
 • Gruodžio 20 d.  18:30-21:00

Viso 3 užsiėmimai. Visi užsiėmimai turės savo įrašą, kurį galėsite pažiūrėti vėliau, jeigu tą dieną negalėsite sudalyvauti. Užsiėmimuose dalyvauti galėsite jungdamiesi internetu, Zoom programos dėka.

Kursas lavinti Taro įgūdžius

Jeigu norite pažinti Taro kiek giliau – šis kursas galbūt kaip tik jums. Jeigu prieš kartu su manimi ar su kitu Taro mokytoju mokėtės pažinti Taro reikšmes, o galbūt studijavote savarankiškai, šiame kurse turėsite galimybę žymiai praplėsti turimą Taro akiratį – čakrų diagnostikai, daikto/simbolio energijai apibūdinti, savo ar kito žmogaus energetiniam balansui atpažinti,. Taip pat mokinsimės sudaryti gyvenamosios ar darbo erdvės energijos žemėlapius.

Skirtas jau turintiems bent truputį Taro įgūdžių

Jeigu norite pradėti nuo pradžių, tada rekomenduoju pirmą Taro kursą, na o šis kursas labiausiai tinka tiems, kas jau supranta Taro reikšmes.

Praktinis kursas

Visuomet turime kryptį, kad mokydamiesi žinias pritaikytume savo gerovei ir jeigu norėsite padedant artimiesiems. Tad geriausiai įsisavinsite žinias praktikuodamiesi su kolegomis ir bendraminčiais, ir spręsdami realius klausimus.

Siekiantiems pagilinti žinias Taro srityje

Su Taro dirbu jau eilę metų, atsakydamas sau į svarbius klausimus ir pasirinkimus, konsultuodamas klientus, padėdamas žmonėms susipažinti su jų sielos užduotimis, atverdamas ryšį su sielos vedliais.

Taro juokaudamas vadinu išmaniuoju telefonu – tai komunikacijos, ryšio prietaisas su tavuoju brangiu sielos vedliu. Bet galima kreiptis ir į kito žmogaus sielos vedlį arba į savo Aukštesnįjį Aš. Šiuos būdus kreiptis prisiminsime mokymosi metu.

Taro tai tikrai ne jokia juoda magija, tai autentiškas grynas instrumentas, neutralus savo paskirtimi. Kaip ir švytuoklė, runos, kauliuko ritimas Liloje, virgulės naudojimas ir kiti. Naudojimasis Taro instrumentu išgrynina mūsų pajautimus, treniruoja mus atskirti kas yra tikra. Laviname ir save, stiprėja energetiniai jutimai.

Taro naudosimės tik šviesiais tikslais, padėdami augti sau ir kitiems.

Skirta ir online mokymuisi

Kursas pritaikytas tiek ir online mokymuisi, tiek ir gyvam dalyvavimui.

Išmoksite:

 • Taro instrumentu atpažinti teigiamas ir negatyvias energijas gyvenamojoje, darbo erdvėje. Mokinsimės susidaryti būsto / gyvenamojo namo energijų žemėlapius
 • Mokinsimės Taro panaudoti renkantis įsigyti naują daiktą ar būstą
 • Atpažinti daikto, o taip pat ir nupiešto simbolio vibracijas – ar jis mums daro pozityvią įtaką, o galbūt jo vibracija užteršta? Galbūt jį reikia išvalyti?
 • Mokinsimės nustatyti savo paties čakrų veiklą ir nustatyti kitiems
 • Duoti patarimus kaip čakrų veiklą atstatyti greičiau
 • Mokinsimės parinkti vaistą ar maisto produktą, atskirti kuris alergizuoja ar apkrauna kūną
 • Kūno balansas bendrai ir sveikatos būklė
 • Jūsų klausimai ir jeigu pageidausite praktika kartu su kolegomis
 • Įgysite sertifikatą patvirtinantį įgytas žinias ir gebėjimus
 • Maloniai leisite laiką su bendraminčiais!

3 Užsiėmimai gyvai ir internetu

Viso kurse mokinsitės 3 užsiėmimus

Užsiėmimų įrašai

Dalyvavimas gyvai, online ir išliekantys įrašai pasikartojimui

Messenger grupė bendravimui

Bendrauti tarpusavyje ir užduoti klausimus

Patogi kurso aplinka

Sekti eigą, žymėtis progresą

Prieinamumas

Užsiėmimų vaizdo įrašai ir kita medžiaga bus prieinama ir pabaigus kursą

Vygandas Šimkus


Vygandas Šimkus (41)

Dirbu su energetika virš 7 metų, vedu ekstrasensorikos mokymus, “channelinu” sielos vedlius. Mokau atsiverti ir išmokti jausti ekstrasensorines energijas, taip pat vedu runų, Taro mokymus, Lila žaidimą ir mokau vesti kitus, padedu išmokti intuityviai konsultuoti ir teikti energetinę pagalbą. Esu ir Reiki meistras, turiu ir Theta Healing bei kitų gydančiųjų praktikų patirties.

 • Darbas su sielos vedliais, kontaktavimas (chanelling),
 • Bioenergetikos sertifikatas,
 • Runų meistro sertifikatas,
 • Reiki energetinio gydymo meistras, III pakopa,
 • Theta Healing gydymo sertifikatas,
 • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
 • Leela praktikos inicijuotasis vedėjas, mokytojas Omkar,
 • Sociologijos aukštasis išsilavinimas

Atsiliepimai

Mano pažintis su Taro prasidėjo gana senai, tačiau šis kursas buvo pirmasis žingsnis į šių kortų gilesnį pažinimą ir pajutimą. Apskritai Taro kortos man yra puikus įrankis tiek kasdienybėje, pamatyti savo atspindį kortose, sprendžiant asmenines dilemas, tiek darbe, konsultuojant klientus, rasti jiems tinkamus sprendimus.

Vygando organizuojamas kursas atvėrė dar didesnį kortų gylį, padėjo išmokti pajusti kortas ir jų reikšmes intuityviai ir dar geriau per tai girdėti savo vidų. O ir pats mokymosi procesas buvo labai įdomus, žaismingas ir nenuobodus, o Vygandas pateikdavo informaciją kūrybiškai ir kiekvienam kurso dalyviui suprantamiausiu būdu.

Ir internetinė mokymosi erdvė yra nuostabi, visa informacija sudėta aiškiai, labai patogu naudotis kurso medžiaga, mokytis, kad ir kur bebūtum. Esu labai patenkinta šiuo kursu ir jame gauta patirtimi, kurią dabar su didesniu malonumu ir gyliu, galiu naudoti tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime ❤️

Aušra V.

Man Taro sistema yra mokytojas, patarėjas, kuris visada po ranka, padeda ugdyti platesnį matymą apie gyvenimo dėsnius ir intuiciją. Per mokymus sužinojau, kad visa informacija jau yra, tik reikia mokėti ją perskaityti, išjausti ir Taro yra vienas iš įrankių. Mokytis buvo labai lengva, mokytojo Vygando pateikta informacija yra trumpa ir aiški, lengvai prieinama. Jis labai prajaučia grupę ir pritaiko mokymo ritmą ir informaciją pagal tai. Rekomenduoju visiems, kuriuos traukia Taro pasaulis 🙂

Simona B.

Mokytojas puikiai pateikia medžiagą, pasidalina visomis “paslaptimis”, dėliojimo būdais ir kt., viskas aišku, sisteminga ir informatyvu. Belieka tam atsiverti ir pradėti dėlioti😊 Man tai puikus įrankis bendrauti su savo sielos gidais. Esu dėkinga ❤️

Ugnė G.

Taro mokymai buvo dar vienas smagus nuotykis savęs pažinimo kelionėje. Nelengvas, bet daug pasitenkinimo teikiantis procesas. Be Vygando draugiško peties, šmaikštaus žodžio bei naudingų patarimų ši kelionė būtų daug sunkesnė 🙏

Renata S.

Šie mokymai, tai tarsi kompasas vedantis per įvairias gyvenimo situacijas, sprendimus, nors mokymų metu reikia įsisavinti gan nemažai informacijos, tačiau rezultatas atperka viską. Aiškumas, paprastumas ir supratimas aplanko po šių kursų.

Saulius I.

Esu labai patenkina taro mokymais, nes galima mokytis iš man patogios vietos. Pati informacija yra suprantamai pateikta, jog galima greitai įsiminti reikšmes.

Labai stebiuosi, jog mokantis taro man vyksta transformacija. Net neužduodant klausimų, gaunu atsakymus iš praeities kur klydau – tiesiog per kortos energetiką. Daug suvokimų, išjautimų davė šis kursas. 🙂
Dėkoju už vedimą ❤️

Edita K.

Kurso kaina

Jūsų patogumui atsiskaityti galima tiek vienu kartu, tiek dalimis

3x   60 Eur / mėn. (įmoka kas mėn.)


Trimis mokėjimais

180 Eur


Atsiskaitant vienu kartu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D.U.K. klausimai

kurso-aplinka

Mokymų metu žinių ir eigos susisteminimui, savipagalbai naudosime tvarkingą, specialiai paruoštą internetinę aplinką. Ji labai papildys gyvus susitikimus, joje lengva žymėtis kurso eigą, žiūrėti video medžiagą.

Mokymosi aplinka kurso dalyviams