Palyginu mano vedamus kursus ir užsiėmimus, pagal tai kuris tinka pradedančiajam, o kuris jau patyrusiam, ir kokia seka rekomenduojamas žengimas gilyn. Paspauskite žemiau esančiam sąraše ant kurso pavadinimo, kuris jus domina, kad susipažintumėte plačiau.

kuris-kursas-man-tinka6

Ekstrasensorikos pagrindai (1.5 mėn.)

+ Intuicijos gilinimui
+ Atverti ir pagilinti ekstrasensorinius gebėjimus
+ Reiki! (energetinio gydymo rankomis mokymai)

Labai įdomus kursas, geriausiai tinka pradedantiesiems. Ekstrasensorinių gebėjimų savyje suaktyvinimas, gebėjimo justi energijas lavinimas, pažinti savo ir pajausti kito žmogaus emocines būsenas, kristalų energijos pažinimas ir kt.

Visata atsiveria Tau (1.5 mėn.)

Kursas jau truputį jaučiantiems energijas. Galimybė dar labiau pagilinti jutimus ir daugiau pažinti save bei Visatą – sąmoningas sapnavimas, energetinė komunikacija, ryšys su šviesos esybėmis.
Jame patirsite: energetinius suaktyvinimus, sąmoningo sapnavimo praktiką, energetinį bendravimą tarpusavyje, šviesos kalbą, išmoksite užmegzti ryšį su Plejados ir kitomis šviesos esybėmis, kosminėmis sąmonėmis.

Augimas Išsilaisvinusiai sielai (2 mėn.) NAUJAS

Kursas apie rolių įtakos sušvelninimą, apie gyvenimo lengvumo (sunkumo) “lygius” ir navigaciją į lengvesnius.
Kursas padės atpažinti “svorius” kuriuos susirenkame gyvenimo kelyje, atpažinti kaip jie mus veikia, kokias taisykles siūlo ir prie jų neprisirišti. Padės pakeisti gyvenimo kursą, pernelyg neįsiveliant į rolių siūlomus scenarijus ir taisykles. Kursas labiausiai tiks bent truputį save pažinusiam, ir bent šiek tiek įvaldžiusiam energijų jautimą.

Runų kursas  (2.5 mėn.)

Darbo instrumentas geriausiai tinkantis jau šiek tiek jaučiantiems energijas arba turintiems intuicijos pajautimą. Padeda pagilinti jautimus, nerti į magijos pasaulį – gydyti, saugoti, padėti, išmokti, pakalbinti sielų vedlius. Žymiai intensyvesnis energiniu atžvilgiu nei Taro, sunkiau išmokti. Bet išmokus – didelis pagalbininkas.

Taro kursas  (2.5 mėn.)

Darbo instrumentas geriausiai tinkantis tiek visiškai pradedančiam, tiek jau šiek tiek jaučiantiems energijas arba turintiems intuicijos pajautimą. Padeda pagilinti jautimus. Švelnesnis nei runos, daug reikšmių, lengva dirbti – sužinoti, padėti sau ir kitiems.

Taro+ kursas  (1.5 mėn.)

Trumpesnis kursas, jau šiek tiek žinantiems Taro. Jame mokinsitės diagnzuoti čakrų veiklą, nustayti namo, buto, sklypo energetiką, suprasti sveikatos būklę.

Intuityvaus konsultavimo mokymai (1.5 mėn.)

Trijų užsiėmimų kursas, gilinantiems intuityvaus jutimo gebėjimą. Sukurtas tam, kad padėti sau, kitiems ir pasiruošti profesionaliai dirbti su klientais, konsultuojant gyvenimo situacijose. Skirtas lavinant įgūdžius ir be instrumentų ir su jais -Taro, runomis.

Lila žaidimas  (viena diena)

Vienos dienos patyrimas. Tinka ir pradedančiam ir pažengusiam. Viskas gyvenime sukasi kaip laikrodis, įvykiai nutinka, žmones kuriuos sutinkame, viskas atspindi mūsų sielą. Šis, stipriame energetiniam lauke vykstantis patyrimas, padeda pažinti savo energetinį modelį, rasti strigimus, išsispręsti juos ir judėti gyvenime į priekį.

Lila vedlio mokymai  (1-3 mėn.)

Jau turintiems praktikos dirbant su energija – pavyzdžiui Reiki, Theta Healing. Taip pat dirbantiems su žmonėmis. Padeda išmokti taisyklingo Lila žaidimo vedimo, dvasinių Lilos vedlių padėjimu formuoti stiprų energinį lauką žaidžiantiems dalyviams.
Yra ir švelnesnė šio kurso forma – galima žaisti pačiam sau arba vesti keliems darugams.

Palaikantieji, papildantys užsiėmimai

Youtube paskyroje – trumpi video įkvėpimui, meditacijos

Facebook paskyra – informuoju apie naujus mokymus, datas ir skelbiu kitas naujienas

Šiame įraše apžvelgiu įvairias dvasines praktikas Lietuvoje (2020)