Energijų sūkuriai transformacijoms

Yra gamtoje natūraliai susidarusių energetinių sūkurių (vortex), tačiau juos galima atverti ir maginiu būdu.

Čia rasite sąrašą mano inicijuotų energijų sūkurių. Nuolat atveriu vis naujus, tad šis sąrašas vis daugėja.

Kaip aš atveriu naujus sūkurius? Inicijuojant sūkurio atvėrimą, pasirūpinu erdvės toje vietoje energetiniu išvalymu. Tuomet jie inicijuojasi man pakvietus energijas jungtis iš kitų dimensijų. Nebūtinai tai fizinės dimensijos – greičiau energetinės. Sūkurio centre inicijuojamas erdvės plotas, susijungimo tarp žemiškojo energetinio lauko ir aukštesnių vibracijų laukų erdvė. Šių energijų pakvietimas aplink save kuria energijų sūkurį, vadinamą Vortex. Jeigu jaučiate subtilius energetinius dalykus, galite jausti sūkurio vibraciją dar nepriėję fizinės jo vietos.

Viena šauni energija, kuri transliuojama mano atvertuose sūkuriuose yra Plejados kilmės – ji man siejasi su melsvai balta, sąmonės, dvasingumo šviesa. Kita yra vaiskiai žalia, geltona – susijusi su gera nuotaika, linksmumu, pakilumu.

Šie energiniai srautai padeda Žemės regionui transformuotis, kilti vibracijomis aukštyn, ir lankytojams pakelia nuotaiką, suteikia galimybes paleisti sunkias vibracijas, jas pakeisti naujomis, šviesesnėmis, gaiviomis. Sūkuriai su laiku plečiasi ir teikia naudą vis didesniam plotui. Jau vien vykdamas lankyti sūkurio, artėjant gali pajusti švelnų galvos svaigimą, artinantis prie jo centro – švelnų dilgčiojimą ar panašius pojūčius.

Prisijungimo – pajautimo instrukcija

Atvykus į vietą, kur juntasi sukūrys – reikėtų kelias minutes ramiai atsipalaiduoti, tada susitelkti į širdies jutimą, jeigu norėsi – pasikviesti savo angelus, sielos gidus į ryšio sustiprinimą. Tuomet tarsi “klausai” kokios dar aplinkui yra energijos. Jeigu pajausi kažką neįprasto, tarsi virpančio, siūbuojančio (jutimai jaučiasi tavo paties auros lauke, ar kūne) ar linksmai kutenančio kaip pavasario vėjelis – tai žinok ši energija. Tuomet prie jos jungtis gali tokiu būdu kokiu nori ar moki. Aš tiesiog paprasčiausiai ištariu (mintyse ar garsiai) – “aš atsiveriu šios vietos šviesos šaltiniui”. Arba “aš atsiveriu sūkurio energijai”. Ir pabūti kelias minutes jutimuose.

Nida

Už/aplink suoliuką. O už 500 metrų paėjus pakrante kairėn, yra ir natūraliai susiformavusi gamtos magiška vieta (Nidos miško energetinis upelis), kur ateina atsigerti vadnens miško žvėreliai. Joje taip pat jaučiasi labai stiprus sukūrys.

nida-port1
nida-port2
nida3

Vilnius, Žvėrynas

vilnius-port
vilnius-port2

Kauno marios

Labai gražioje vietoje, medžių paunksmėje, tarp trijų pušelių. 

mariu-port1
mariu-port2
mariu-port3

Panemunės šilas

Šile yra tokia aikštelė iškirsta, daug kelmų. Apie ją esu atvėręs kokius 3 portalus ir vieną ant kalvos tolėliau. Nuotraukoje ir koordinatėse ši kalva. Bet galite nusileisti ir į pačią laukymę.

silas-kalva
silas3

Lampėdžių kalva

Vieta žemėlapyje nėra labai tiksli, bet tai aukščiausia kalva Lampėdžiuose. Reikėtų ieškoti vandens bokšto ant kalvos, ir tada už 30 metrų yra dar aukštesnė kalva – štai ji ir bus.

lampedžiai
lamp

Kernavė

Nusileidus prie vandens yra šilelis, jo pabaigoje, yra medis, netoli medžio stulpelis. Tik atvėręs portalą pastebėjau, kad taip simboliškai ir elektros laidai jungia du krantus ties šia vieta 🙂

kernave1
kernave2b