dovanu-viz-web

Dovana geram draugui!

Nuostabi dovana besidominčiam sąmoningumu

Gali padovanoti savo pasirinktos sumos dovanų kuponą. Jeigu kursas ar užsiėmimas kainuos kiek daugiau negu Tavo dovana, draugas turės primokėti likutį. Visi kursai vėliau gali būti apmokami dalimis, net per keturis ar šešis mėnesius, tad turėtų būti patogu ir prieinama visiems.

Kaip pasinaudoti gautu dovanos kuponu

Sveikinu, turi labai šaunų bičiulį, kuris Tave myli! 

Šį kuponą galėsi panaudoti šiuose kursuose ir užsiėmimuose. Pasirinkęs mėgstamą temą, spustelk registruotis.

Ekstrasensorikos pagrindai

Naujos grupės nuo gruodžio 8 d.
Labai įdomus kursas, geriausiai tinka pradedantiesiems. Ekstrasensorinių gebėjimų suaktyvinimas, energetinių pojūčių lavinimas. Savo ir kito žmogaus emocinės būsenos atpažinimas, pajautimas, gydomasis kristalų energijos poveikis, energetinis gydymas ir kiti džiaugsmingi atradimai.
Kaune, Vilniuje, internetu

Taro+ kursas

2022 gruodžio 6 d.
Taro įgūdžių lavinimo kursas
Kaune, internetu

Taro mokymai

Nauja grupė 2023 sausį arba vasarį
Taro mokymuose išmoksite pagrindų, Taro kortų skaitymo, reikšmių, mokinsimės dėlioti kortas sau ir kitiems, taisyklingai užduoti klausimus ir interpretuosime gaunamus atsakymus.
Internetu ir Kaune

Runų mokymai

Nauja grupė 2023 m.
Darbo su runomis kursas. Gili terapija pačiam besimokančiajam ir galimybė atsakyti į įvairius klausimus su sielos Gidų pagalba
Kaune, internetu

Lila žaidimas

Įvairiomis datomis, kartą per mėnesį
Intensyvi savęs atradimo, transformacijų praktika, keičianti gyvenimą. Padeda susidėlioti prioritetus, paleisti senus dalykus, baimes.
Kaune

Augimas Išsilaisvinusiai sielai

Nauja grupė nuo 2023 sausio/vasario
Labai praktinis, išsamus kursas savęs pažinimui ir išsilaisvinimui iš ego susitapatinimo. Energijų atsivėrimas ir pakylėjimas. Tikras + lygis!
Kaune ir internetu bei savarankiškai

Visata atsiveria Tau

Nauja grupė 2023 m. pavasarį
Kursas jau truputį jaučiantiems energijas. Galimybė dar labiau pagilinti jutimus ir daugiau pažinti save bei Visatą - sąmoningas sapnavimas, energetinė komunikacija, ryšys su šviesos esybėmis. Daug nuostabių atradimų! ✨
Kaune ir internetu