augimas1

Augimas išsilaisvinusiai sielai

Kursas labai tinka jau einančiam sąmoningumo keliu ieškotojui


Kaip atstatyti save po išbarstymo?
Kokias pamokas mums duoda rolių apsiėmimas gyvenime? Kodėl jos?
Sužinosite apie fraktalinę sielos prigimtį, prisiliesite prie sielos vedlių žinučių

Lengvumas, džiugesys – ar gyvenimas gali būti švelnesnis? Tai kursas apie lengvėjimą, kaip palengvinti kelionę ir padaryti ją šviesesnę.

Praktinis kursas padėsiantis išsiaiškinti savo kelionės Žemėje užkulisius, pvz., kodėl yra trauka į vienus dalykus, tačiau ne į kitus. Kuo skiriasi karma, nuo paprasto traukos dėsnio ir “susirankiotų” gyvenime dažnių. Kursas padės tai suprasti. O taip pat – dėsnius, kurie galioja esant šiame dažnyje, tačiau negaliotų kitame!

Taip, gyvenimo kelionėje, keičiantis mūsų vibracijomis, siela save “pastato” vis kitame, paprastai aukštesniame dažnių lygyje. Čia šie lygiai turi savo dažnių tiesas, kurios galioja tik jame esančioms sieloms. Augant vibracijomis, švelnėja ir siela, atsiveria širdis, atsiranda daugiau laimės.

Labai svarbu – tapatinimasis. Kurse atrasime būdus, padėsiančius atpažinti roles savyje ir padėti jas paleisti

Kalbėsime ir atliksime įvairias praktikas, kurios padėti iššifruoti – su kuo susitapatinęs Tu? Šio susitapatinimo atpažinimas taipogi leis peržengti esamo energetinio lygio ribas, tam tikrus “nematomus barjerus”.

Rolių yra daugybė – nuo religijos, tautybės, iki rasės, lyties, galų gale iki – minčių. Netgi pakalbėsime kaip atsikabinti nuo pačio didžiausio susitapatinimo – su savimi kaip asmeniu. Nebus lengva, žinau kaip įtraukia kaip magnetas šis žaidimas, tačiau vos žengiant kelis žingsnius atsitapatinimo nuo savęs kryptimi, gali pradėti vykti stebuklai. Galima palikti seną rolę, tiesiog kaip seną rūbą.

Kartais žmogus galvoja, kad tik sunkiu prakaitu pasiekiama laimė. Ar tai tiesa? Taip, ši tiesa galioja – tačiau veikia tik žemesniuose lygmenyse. Lygius pasirenkame patys, susikuriame kelionę, pasirinkdami meilę, džiaugsmą ar neapykantą, nesąmoningumą. Kiekvienam lygyje – savos žaidimo taisyklės. Žengiant į aukštesnius, pasitinka džiaugsmas, lengvumas, besąlyginė meilė, atsitapatinimas nuo sunkiasvorių rolių.

Kiekvienas susitapatinimas turi “draugus ir priešus”, “saugią zoną” ir nežinomybės ribą. Pakalbėsime apie galimus būdus sujungti šiuos priešingus polius.

Gilios meditacijos metu, galime patirti ryšį su visa esančia Esatimi. Šis nuostabi energija nutraukia slegiančius, kūną užvaldžiusius prisirišimus.

Keliavimas per roles gali tęstis daugybę šimtmečių, iki begalybės. Taip mes, žmonės, prisitraukiame daugybes karmų, kurių mums visiškai nėra būtina apsiimti. Galime likti ir lengvume, dieviškume, savo ašyje.

Kurse dalinsiuos tuo, kuo gyvenu, ką patyriau. Šias žinias gaunu keliaudamas astraliniame lygmenyje arba jas perduoda manieji sielos vedliai. Papasakosiu apie įrankius, kuriuos aš išbandžiau praktiškai, ir bandysime kartu su sutelktomis žiniomis jais pasinaudoti. Tai nėra labai sunku, tačiau reikės “padirbėti” šiuos įgūdžius lavinant ✨

Siekiu apibendrinti kelis metus intensyviai gaunamas, sistemintas žinias,  dalinuosi su jumis – norėdamas parodyti, kad ne viskas taip blogai, kaip žemesniuose sluoksniuose mums gali pasirodyti 🙂

Tam, kad šis kursas teiktų naudą dalyvaujančiam, svarbu turėti bent šiokios tokios patyriminės dalies kas gi yra tos energijos. Pavyzdžiui Reiki, Theta Healing ir kt., domėtis sąmoningumu bendrai.

Jeigu jokių energijų visai nejaučiate – ne bėda, kviečiu į Ekstrasensorikos pagrindų kursą.

Tačiau jeigu skaitydamas šias eilutes jaučiate pakilų džiugesį – tuomet kviečiu į šį kursą! 🌿

Tvarkaraštis

Nauja grupė gyvai Kaune ir internetu – 2022 m. gruodį / 2023 m. sausį (data bus paskelbta)

8 Užsiėmimai gyvai Kaune ir tuo pat metu internetu

(Užsiėmimo trukmė ~ 2.5 val.)

Kurso trukmė – 2 mėn.
Užsiėmimuose galima dalyvauti ir internetu ir gyvai.

Visi užsiėmimai turės savo įrašą, kurį galėsite pažiūrėti vėliau, jeigu tą dieną negalėsite sudalyvauti. Užsiėmimuose dalyvauti galėsite jungdamiesi internetu, Zoom programos dėka.

Mokymus sudaro:

 • Bendri užsiėmimai grupėje ir praktikos
 • Grupę sudaro jauki, dvasiškai tobulėjančių žmonių draugija
 • Patarimai, mokytojo įžvalgos kurso metu
 • Taip pat moderni ir patogi internetinė mokymosi aplinka, kurioje patogu žymėtis atliktas užduotis, stebėti kurso eigą, atsisiųsti papildomą medžiagą
 • Messenger grupė bendravimui
 • Sertifikatas patvirtinantis įgytą patirtį

Kurso trukmė – 2 mėn.

Mokydamiesi dalinsimės patirtimis, žiūrėsime kas jums asmeniškai rezonuoja, kokie iššūkiai svarbesni. Meditacijų metų patirsime energetinių suaktyvinimų.

 • Energetiniai dėsningumai ir fraktalinė Savęs prigimtis

  • Kokie skirtingi dėsniai mus veikiant, priklausomai to, kokiame būvyje esame
  • Kaip atpažinti ir pakilti virš sunkiasvorių sluoksnių
  • Kaip siela atsidalinusi į daugybę “Aš” dalių, kaip mus pasiekia įvairūs dažniai ir iš praeities, ir dalelytės iš ateities
 • Fraktalinė sielos prigimtis rolėse ir santykiuose

  • Kaip rolės atsiskleidžia mums esant santykiuose su kitais
  • Kaip atskirti kurios rolės tai jūs, o kurios prisiimtos (mažas pasufleravimas – visos jos tai ne jūs 😉)
  • Kaip panaudoti gautas žinias augimui, nestabdyti savęs ir kitų jų eigoje
 • Kaip įveikti vidinius “demonus”

  • Kaip įveikus roles, lengvai pereiti į lengvesnį lygį
  • Kokia yra žemesniųjų energijų prigimtis – ar verta su priešais kovoti?
  • Meditacijos ir patyrimai, kaip tapti lengvesniais
 • Manifestacijos taisyklės

  • Kaip forma kuriama iš energijos
  • Ką padaryti, kad sustabdyti (ar sumažinti) nepageidaujamos energijos manifestaciją
  • Manifestacija turi įvairius lygius. Pakalbėsime kaip rolės supančioja žmones ir kaip manifestacija veikia per visus lygius, net jeigu energijos neišmanifestavai pati/pats

Žodžiai taip gerai neperteikia kaip pojūtis, geriausia tai patirti. Patirkime drauge 🌿

Kurso kaina

Dalyvavimas apmokamas arba vienu sykiu arba daliniais mokėjimais (yra galimybė pasirinkti 2,3,4 mokėjimus)
Kurso trukmė 2 mėn. Jį pabaigus, kurso medžiaga ir įrašai jums išlieka prieinami.
Kursų pabaigoje išduodamas sertifikatas.
 

4x   83 Eur /mėn.


4 mokėjimais

3x   110 Eur /mėn.


3 mokėjimais

330 Eur


Atsiskaitant vienu kartu

Dalyvių Atsiliepimai

Vygandai, labai ačiū už šį kursą, gavau tiek visko, kad sunku nusakyti žodžiais. Patyrimas tęsiasi toliau, lyg praverus stebuklingus vartus, labai laukiu naujų kursų. 🤗🥰

Jurgita C.

Kursas davė žinių bei gilius suvokimus apie mūsų susikurtas roles, mokinomės atpažinti ir nebesitapatinti su jomis. Puikiai pateikta ir įdomiai išdėstyta informacija apie skirtingus lygius su pavyzdžiais. Kai mes kylame vibracijomis aukštyn ir tampame lengvesni išmokstame jausti širdimi, atsiranda daugiau laimės. Geras kursas tiem kas nori paleisti didelius “svorius” ir įsileisti daugiau džiugesio bei meilės.
Ačiū, Vygandui už pasidalinimus ir suteiktas žinias.

Edvinas D.

Labai stipri kurso energija, man asmeniškai padėjusi sustiprinti ryšį su vedliais. Pajutau didelius energijų pokyčius, augimą ir sąmonės prasiplėtimą. Atsirado daugiau vidinės laisvės, ramybės ir pasitikėjimo procesų. 🤍 Ačiū

Aurelija P.

Esu prisilietusi prie įvairių mokytojų ir jų mokymų. Vygandas yra tas, kurį rekomenduoju visiems. Baigiau keturis jo kursus ir visuose visada gavau daugiau nei tikėjausi ar buvo žadėta. Kursų medžiagą naudoju visada, kai tik prireikia. Tai tarsi pagalbos šaltinis, kai prireikia. Vygando vedimas padėjo nurimti, išsiplėsti ir atrasti save iš naujo. Išmokti ekstrasensorikos pagrindai su kiekvienu kursu stiprėja ir atskleidžia vis daugiau patyrimų ir savęs pažinimo sluoksnių. Vygando paprastumas, nuoširdumas ir atvirumas suteikia pasitikėjimo. Džiaugiuosi sutikusi šią sielą savo kelyje ir tikiuosi dar kurį laiką eiti greta.

Sigita

 

Dalyvių Atsiliepimai iš ankstesnių kursų

Bioenergetikos mokymai ir kitos praktikos kartu su Vygandu buvo nepaprasta kelionė (o gal jos pradžia?) į save ir į kitą, subtilų pasaulį, kuri visiškai pakeitė ir vidinį, ir išorinį mano gyvenimą. Lyg sapnas liko prieš mokymus lydėjusi būsena, kai ryte nenorėdavau atsimerkti ir neviltyje prastumti dar vieną dieną – dabar rytais mane pasitinka neapsakomo džiaugsmo, dėkingumo ir meilės gyvenimui pliūpsnis. Tai buvo daug daugiau, daug giliau nei vien teorija ir praktika, tai pajautimas aukštesnių energijų, tai vedimas asmenybės, kuri tartum paliečia sielą ir pripildo vien buvimu šalia. Gera būti. 
Esu sužavėta profesionalumo labai paprastai ir žemiškai paaiškinti nežemiškus dalykus ir pritaikyti konkretaus žmogaus suvokimui. 
Begalinis Ačiū Visatai už šią dovaną, Ačiū Vygandai, Tu keiti gyvenimus!

Laura J. 

Po šių mokymų supranti, kad tai tik kelio pradžia. Įdomaus, nuolat stebinančio, padedančio pažinti save ir kitus, skatinančio ieškoti, suprasti, priimti daug dalykų paprasčiau kelio. Jauki, maloni mokymų atmosfera suteikia galimybę pasinerti į atsiveriančius pojūčius. Programa sudaryta taip, kad kiekvienas naujas įgūdis vestų į atradimą ir pažinimą. Šiuo metu galiu daug geriau suprasti kas vyksta mano gyvenime, kodėl vienaip ar kitaip elgiasi žmonės, kokia aplinka mus supa ir kaip viskas kas vyksta turi reikšmę. Palengvino požiūrį į problemas, kai supratau, kad tai tik gyvenime dar neišmoktos pamokos. Iš esmės mokymai padėjo jausti ir dar geriau viską suprasti bei atvėrė nuostabias galimybes nuolatiniam tobulėjimui ir augimui. Tai buvo gyvenimo patirtis, kuri man buvo didžiausia dovana mano gyvenimo kelyje. Jei jaučiate, kad sinergizuoja bandykite gal tai bus Jūsų kelio pradžia. Nuoširdžiai ačiū Vygandui, kuris tapo mano pirmuoju mokytoju ir suteikė tvirtą pagrindą tiek žinių tiek įgūdžių bei stiprų palaikymą.

Aistė R.

Šis kursas davė labai daug. Jau vien tuo, kad tai buvo mano kryptingos kelionės pradžia. Kelionės, kuria dabar jau einu pati. Iki tol nemažai skaičiau, domėjausi, tačiau šie užsiėmimai man suveikė kaip koncentruotas impulsas:) nes vien teorinės žinios nelabai ką šioje srityje keičia… Ypatingai naudinga man, kaip pati jaučiu, buvo praktika, bendros meditacijos. Stipru. Ir apskritai, mano suvokimas pradėjo plėstis, dėl to atsirado daugiau drąsos, pasitikėjimo Visata. Pradėjau girdėti save, tapau gerokai sąmoningesnė. Žodžiu, labai rekomenduoju visiems tieks, kurie jaučia trauką, bet nežino, nuo ko pradėti:)

Lina L. 

Tai, ką patyrėme Vygando mokymuose-praktikose, buvo be galo įdomu, nors tuo pačiu ir paslaptinga, mįslinga. Praktikų metu laikas tarsi sustodavo, o gal net užsipildydavo mumyse glūdinčia ramuma, darna, kurios būdavo sumaniai pažadinamos, atveriamos. Patikėjau dar kartą tuo, ką nuolatos jaučiau, padėjo Vygando tvirtas ir konkretus patarimas, reiklus žvilgsnis bet kuriuo momentu „susiimti”, „sugrįžti į save” ar surasti savąjį „aš”. Kiekvienas užsiėmimas buvo vis kitoks. Kiekvieną kartą ir jaučiausi kitaip, patyriau kitaip, atradau vis daugiau ir daugiau, o svarbiausia, kad tame tarpe, tuo laiku buvo g e r a. Šiandien galiu sau pasakyti: neuždaryk, o atrakink vidinę „šviesą”, atverk plačiau, drąsiau vartus į Šviesos Amžinąjį Šaltinį, pasitikėk ir neužmiršk. Ačiū Vygandui, kuris parodė kaip surasti tą kelią, kuriuo dabar jau taip gera eit.

Aušrinė

Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau šiuose mokymuose, sužinojau daug įdomių dalykų, o svarbiausia – turėjau galimybę labiau pažinti save. Šie mokymai man tapo impulsu dar labiau keisti gyvenimo kryptį. Padėjo suvokti, kas man teikia džiaugsmą, o kas stabdo. Jau po pirmos mokymų dienos, atsirado daugiau meilės ir sąmoningumo atliekant kasdieninius darbus. Esu dėkinga Vygandui už įkvėpimą, palaikymą ir žinias!

Roberta 

Bioenergetikos kursai – šių kursų metu atradau ir perkūriau save iš naujo. Vystėsi supratimas, savęs ir savo aplinkos, galimybių suvokimas. Stipriai plėtėsi požiūris į aplinką, bei save. Atradau daug savo nuostabių anksčiau nenaudotų savybių. Mes kiekvienas unikalus, mokymų metu pasijunta kiekvieno unikalumas, silpnosios ir stipriosios pusės, bet ir sąveika su supančia aplinka. Kursai buvo vienas geriausių gyvenimo sprendimų man, mano keliui.

Rasa

D.U.K. klausimai

 • Nėra griežto reikalavimo, tačiau labai patarsiu dalyvaujant bent kažkiek jausti energijas. To mes mokinamės Ekstrasensorikos pagrindų kurse. Įgūdžius sustiprinti taip pat padės kursas Visata atsiveria Tau ir kitos praktikos – rebefingas, Reiki, Theta Healingas ir kitos.

Vygandas Šimkus


Vygandas Šimkus (41)

Dirbu su energetika virš 7 metų, vedu ekstrasensorikos mokymus, “channelinu” sielos vedlius. Mokau atsiverti ir išmokti jausti ekstrasensorines energijas, taip pat vedu runų, Taro mokymus, Lila žaidimą ir mokau vesti kitus, padedu išmokti intuityviai konsultuoti ir teikti energetinę pagalbą. Esu ir Reiki meistras, turiu ir Theta Healing bei kitų gydančiųjų praktikų patirties.

 • Darbas su sielos vedliais, kontaktavimas (chanelling),
 • Bioenergetikos sertifikatas,
 • Runų meistro sertifikatas,
 • Reiki energetinio gydymo meistras, III pakopa,
 • Theta Healing gydymo sertifikatas,
 • Australijos Brigit Esselmont Taro mokykla,
 • Leela praktikos inicijuotasis vedėjas, mokytojas Omkar,
 • Sociologijos aukštasis išsilavinimas

Taip pat galite žinias gilinti ir lavinti energijų jutimus šiuose kursuose:

Geriausiai tinka pradedantiesiems -ekstrasensorinių gebėjimų savyje suaktyvinimas, gebėjimo justi energijas lavinimas, pažinti savo ir pajausti kito žmogaus emocines būsenas, kristalų energijos pažinimas ir kt.
Kursas jau truputį jaučiantiems energijas. Galimybė dar labiau pagilinti jutimus ir daugiau pažinti save bei Visatą - sąmoningas sapnavimas, energetinė komunikacija, ryšys su šviesos esybėmis.

 

Nuotraukoje akimirka iš kurso Visata atsiveria Tau