Asmeninis pokalbis su manimi

Jeigu reikalinga asmeninė pagalba, šiuo metu pokalbiui gyvenimiškais, jums rūpimais klausimais deja galiu priimti tik tuos, kas esate dalyviais mano kursuose
Dėl didelio užimtumo suspėju priimti ne visus, tačiau kas norite ir jei labai reikia – parašykite. Atsiskaitymas arba nemokamai arba pagal pajautimą 🙏
Susisiekti – kontaktuose
Vygandas Šimkus

Vygandas Šimkus

Pagalbos būdai

Kokius būdus pagalbai taikome, priklausys nuo Jūsų situacijos, prieš tai taikydami apžvelgsime runomis, Taro, intuityviu pajautimu su vedlių padėjimu

Pasikalbėjimas, intuityvus vedimas

Tai pagrindinis mano įrankis, kuriuo naudojuose visų gydymų, konsultavimų, mokymų metu, nes jis pasako tiksliai nuo kur pradėti gilintis į problemą, ir kur ieškoti jos sprendimo. Padeda jausti ką tiksliai turiu daryti kiekvieno užsiėmimo metu. Ir tai nepamainomas įrankis. Jokios intelektinės žinios jo negali pakeisti, nebent tik papildyti.

Energijos atstatymas ir harmonizavimas

Energetinis gydymas padeda subalansuoti visą energetinį kūną, čakrų veiklą, atsistatyti emociškai, sustiprėti fiziškai, pagreitinti sveikimo procesus.

Gydant kūną, sustiprinant sveikatą, gydant emocijas naudoju ir savo bioenergetinį gydymą ir papildau Reiki gydymu. Tai yra universali Visatos gyvybinė energija, kuri gydo ir ūmius susirgimus ir lėtinius negalavimus. Kaip ir su kiekvienu energetiniu gydymu, poveikio gylis priklauso nuo to kiek žmogus gali priimti gydymą, kiek pasiruošęs savo paties pokyčiams. Juk ligos mums duodamos ne šiaip sau, kiekviena yra susijusi su tam tikra priežastimi, ir bioenergetinis gydymas kurį atlieku, gydo abi sritis.

Prieš imantis gydyti ligą, dažnai pažiūrime ir runas, taro, apie kalbame su jūsų sielos vedliu šių įrankių pagalba – tai mums padeda sužinoti koks priėjimas prie problemos ar situacijos efektyvus, ar išvis yra galimas šiuo metu.

Veiksmingiausia kuomet derinama kartu su priežasčių ieškojimu, karminių ryšių nustatymu, sielos misijos, tikslų suvokimu ir emociniu išsilaisvinimu. 

Situacijos apžvelgimas Taro, runomis

Kaip ir runomis, taip ir Taro naudojuosi pagelbėdamas kitiems pažvelgti į savo problemas giliau, surasti jų priežastis ir galimus sprendimų būdus. Šiais įrankiais kalbuosi su jūsų asmeniniu sielos vedliu – taip gautomis įžvalgomis išvengiame nesusipratimų ar klaidingų interpretacijų. Sielos vedlys atsakys į klausimus taip, kad klausiantysis juos galėtų suprasti ir gautas žinias pritaikyti praktiškai.

Galima pažvelgti ir į skirtingas galimybes – ko tikėtis, jeigu pasielgtume taip, ar kitaip. Taip pat galime apžvelgti santykius ir kitas temas.

Emocijų paleidimo technikos

Šios technikos naudingos kuomet mums reikalinga paleisti vienokius ar kitokius jausmus, kurie jau nebeduoda naudingos išminties, o tik slegia ir kankinamai mus verčia judėti atgalios į tą situaciją kurioje ir kilusi su jais susijusi problema. Dažnai taikome kartu su regresine terapija ar kaip jos dedamąją.

Lila žaidimas

Tai stipri energetinė praktika atrasti savo kelią, paleisti mus sekinančius dalykus. Gilina ryšį su savimi, transformuoja